Over ons

Professionals die bij 3angles zijn aangesloten, kiezen er bewust voor om hun specialiteit en capaciteit in een vrije en op samenwerking gerichte omgeving te laten groeien. Zij hebben allen senior posities vervuld bij  Big-4 accountants en consultancy kantoren en grote ondernemingen. Zij vervullen hun vak vanuit passie en een heel eigen visie, omdat zij erin geloven dat vanuit passie en eigenheid de beste dienstverlening aan klanten geleverd wordt.

Vragen ? Interesse ? Offerte ?

Als u interesse heeft in onze diensten of meer wilt weten, als u graag kennis wilt maken en wilt horen over onze onderscheidende aanpak, of als u een voorstel voor een dienst wilt ontvangen, klik dan op de knop en vul uw aanvraag in! vraag informatie aan!

“Heb de moed om je hart en intuïtie te volgen. Op de een of andere manier weten die al ver van tevoren wat je echt wilt worden. Al het andere is van minder belang.”

Steve Jobs

Wie is wie?

Arjan Hassing

Partner

arjan.hassing@3angles.nl

+31(0)6 3396 3181

Contact

Daniëlle Berndsen

Associate

danielle.berndsen@3angles.nl

+31(0)6 5127 6602

Contact

Eric Westhoek

Partner

eric.westhoek@3angles.nl

+31(0)6 4633 8555

Contact

Nico van Rijn

Partner

nico.van.rijn@3angles.nl

+31(0)6 1359 4607

Contact

Jelmer Boer

Associate

jelmer.boer@3angles.nl

+31(0)6 1433 4365

Contact

Paul Harmzen

Associate

paul.harmzen@3angles.nl

+31(0)6 5119 0677

Contact

Kees van Hoof

Associate

kees.van.hoof@3angles.nl

+31(0)6 3636 5841

Contact

Jack Schilder

Associate

jack.schilder@3angles.nl

+31(0)6 2139 4751

Contact

Charles Beusenberg

Associate

charles.beusenberg@3angles.nl

+31(0)6 4130 9612

Contact

Christiaan Kok

Associate

christiaan.kok@3angles.nl

+31(0)6 3656 7030

Contact